25 Eylül 2009 10:12

Yeni Hayatlar

Tartışma bitiyor. Oscar ödüllü filmin yapımcıları, filmde rol alan Hintli çocuklara yeni evler alıyor!

Oscar sonrası tartışmaları size aktarmıştık. Slumdog Millionaire ekibinin filmde rol alan varoş kökenli çocuklara hak ettiği paraları ödemediği söyleniyordu. Danny Boyle'un öncülüğünde filmin yapımcıları, filmde rol alan küçük çocuklara yeni evler satın aldıklarını açıkladılar. Mumbai'nin varoşlarında yaşayan çocuklar, bundan sonra hayatlarına apartman dairelerinde devam edecekler.Dünya çapında 70 milyon sterlin kazanan ve kazanmaya devam eden filmde rol alan çocukların, yeniden Mumbai sokaklarına dönecek olması basında büyük tartışma yaratmıştı. Boyle, çocukların eski evlerine çok uzak olmayan bir semtte aileleriyle yaşayacaklarını ve okullarına devam edeceklerini açıkladı.
Yorumlar
  • Yapımcılar yaptıkları hatayı fark etmiş olsa gerek. Çocuklar adına sevindirici bir haber kesinlikle...

  • Olması gereken zaten bu olduğu için filmin yapımcılarına bu davranışları sebebiyle şükran duymak gereksiz.Asıl yapmasalar başka şeylerin duyulması yadırgıdan bir hayli uzak olurdu.Neticede çocuklar adına mutluyuz.En kısa zamanda onların yeni dairelerinde nesquik içerken fotoğraflanacak karelerini yine beyazperde sayfalarından görmek dileğiyle !

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir