20 Ocak 2011 01:00

Yeni kedi kadın: Anne Hathaway

Anne Hathaway 'The Dark Knight Rises' kadrosuna katıldığı duyuruldu.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN


Warner Bros'un yaptığı duyuruya göre Hathaway Kedi kadın (Selina Kyle) karakterini canlandıracak.

The Dark Knight Rises'ın yönetmeni Christopher Nolan, "Anne Hathaway'la çalışacağım için çok heyecanlıyım. Kadroya müthiş bir katkısı olacak." diye konuştu.


Yapılan basın açıklamasında Tom Hardy'nin de kadroya dahil edildiğini bildiren Nolan, "Tekrar Tom'la çalışacağım için memnunum ve Batman'in en korkunç düşmanlarından birisini canlandırmasını görmek için heyecanlıyım. Tom Hardy filmde Batman'in azılı düşmanlarından birisi olan 'Bane' karakterini canlandıracak. Christopher Nolan daha önce Tom Hardy'yle Inception'da beraber çalışmıştı. Filmde Michael Caine ve Morgan Freeman gibi ünlü aktörlerin de yer alacağı bilgiler arasında.


Derleyen: Emel Simit

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir