13 Mayıs 2003 23:41

Yeni Kedi Kadın

Michelle Pfeiffer'ın BATMAN 2 filmindeki nefes kesen halini hatırlamayan azdır. Bir iyi, bir de daha az iyi haberimiz var. İyi haber: KEDİ KADIN tekrar beyazperdeye dönmeye hazırlanmakta. Az iyi haber: Pfeiffer'i o meşhur PVC kostümüyle tekrar görmek mümkün değil, çünkü yeni Kedi Kadın Ashley Judd olacak.John Rogers'ın hızla senaryosunu bitirmeye çalıştığı film, Batman odaklı yeni Warner Bros hamlesinin önemli bir parçası olarak değerlendiriliyor ve bir an önce vizyona sokulmaya çalışılıyor. Batman'in ilk yıllarını anlatan BATMAN: YEAR ONE ve yaşlı Batman'i konu edinen BATMAN BEYOND ise yolda olan diğer bağlantılı projeler.Hem Batman filmlerini hem de Kedi Kız rolünde Judd'u izlemek için biraz daha beklememiz gerekecek. Sabrın sonu selamet.
Yorumlar
  • Ashley judd kedi kadın rolüne gider die düşünüorum.. Begins güzeldi bu filmlerin çok daha iyi olacağına inanıyorum.. üçüncü batman filmi olarak "yaşlı batman" derken?? daha okadar düşmanı varki direk seriyi bu şekilde bitirmek istemiyolardır umarım..:(

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir