25 Eylül 2009 10:12

Yeni Kırılma Noktası!

Garip ama gerçek! Jan de Bont, Point Break: Indo projesi üzerinde çalışmaya başladı...

"Los Angeles'ta eski başkanların maskeleriyle banka soygunları yapan bir çete türemiştir. Sörfçülerden şüphelenen FBI, genç bir ajanı Johnny Utah'ı onların arasına sokar. Fakat gruba sızan Johnny, kısa zamanda karizmadik lider Bodhi'nin etkisine girer."Bu özet, Kathryn Bigelow tarafından çekilen ve Patrick Swayze ile Keanu Reeves'i buluşturan Kırılma Noktası filmine ait. Niye hatırlattık? Çünkü Jan de Bont, Point Break: Indo adını taşıyan bir devam filmi üzerinde çalışıyor. İlk filmin senaristi W. Peter Iliff, devam filminin de senaryosuna imza atacak. Henüz ilk filmi izlememiş olan aksiyon severlere, Kathryn Bigelow klasiğini tavsiye ederiz.
Yorumlar
  • mükemmel kadro olucak gibi,yönetmen zaten başarılı,filimde güzel olursa deymeyin keyfimize.

  • Jan amca zaten Hollywoodda rüştünü görüntü yönetmeni olarak ve ilk çalışması Speed/Hız Tuzağı, filmi ile ispatlamış bir usta.Devam filminde tekrar Keanu-Patrick ve Gary üçlüsü ile kadın kontenjanından Lori ablayı görürsek oh ne ala :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir