5 Ocak 2006 13:36

Yeni Kuşak Korku

Hollywood yeni sahiplerini arıyor

Revolutions Stüdyoları Hollywood'un klasik korku hikayelerine benzer bir senaryoyu beyazperdeye taşıyacak ama genç isimlerle. The Hollywood Reporter'ın haberine göre Ashton Holmes ve Emily Blunt, Wind Chill'de başrolleri paylaşacak.İki üniversite öğrencisi tatilde evlerine dönerken aynı arabayla yolculuk etmek zorunda kalırlar. Yolun yarısında araba bozulup çölde mahsur kalınca da bölgedeki hayaletler tarafından rahatsız edilmeye başlarlar.Greg Jacobs'ın yönetmenliğini yapacağı filmin çekimlerine önümüzdeki birkaç ay içersinde başlanması planlanıyor.
Yorumlar
  • hiç bir özelliği yok.adam gibi bir şey çıkmamış ortaya.vasatında altında.....

  • günümüz korku sineması maalesef yeni ve özgün bir konu bulmakta zorlanıyor.bu da ister istemez ortaya konan eserlerin, birbirinin aynısı ve konu bakmından da, aralarında ayrışma olmamasından dolayı, etkisiz olmasında başlıca neden olarak karşımıza çıkıyor.görülen o ki, çölün ortasında ve hayaletlerle girilecek bir ölüm kalım mücadelesi bizi bekliyor, haberde gözüken o. yine pek bir özgünlükten ve farklılıktan bağsedemeyiz ne yazıkki.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir