27 Kasım 2010 01:00

Yeni Marilyn Monroe bunalıma girdi

Efsane yıldızı anlatan filmin başrol oyuncusu, rolünden çok etkilenmiş

Yeni filmi 'My Week With Marilyn'de Marilyn Monroe'yu canlandıran Michelle Williams son günlerde kendinde olmadığını, kendini Monroe'yla beraber yaşıyormuş gibi hissettiğini söyledi.

NTV'nin haberine göre, şakayla karışık "Son zamanlarda kendimde değilim ve bunun suçlusu Marilyn" diyen Michelle Williams, sarışın ikonayı oynadığı 'My Week With Marilyn' adlı filminin çekimlerini sonunda bitirdi. Rolü canlandırmaktan çok yaşadığını söyleyen aktris "Onunla birlikte yaşıyor gibiyim. Monroe'nun içine o kadar girdim ki onu tarafsız değerlendiremiyorum." diyor.

Marilyn Monroe ' nın fotoğrafları için tıklayınız..
KADRODA EMMA WATSON DA VAR

Film, set işçilerinin başında bulunan yakışıklı Oxford mezunu Colin Clark ile Monroe'nun ilişkisini anlatıyor. Sanat tarihçisi Lord Clark'ın oğlu ve politikacı Alan Clark'ın kardeşi olan Colin'i Red at the Donmar'daki performansıyla ödül alan aktör Eddie Redmayne oynuyor.

Filmde bu ikiliye eşlik eden diğer rol arkadaşları da ilgi çekici isimler. Judi Dench Sybil Thorndike'ı, Dougray Scott Monroe'nun o dönemki eşi Arthur Miller'ı, Philip Jackson Monroe'nun korumasını ve Dominic Cooper Monroe’nun menajerini canlandırıyor. Harry Potter serisiyle şöhrete kavuşan Emma Watson da filmde Clark'ın ilgisini cezbeden kostümcü asistanını oynuyor.

'ONU ANLAMAK İÇİN DERS ALDIM'
Fiziksel olarak ünlü sarışına çok benzeyen Michelle Williams, rol ilk kez teklif edildiğinde reddetse de sonradan fazla direnemeyeceğini anlamış. "Marilyn bende çok farklı. Onu anlamak için ders bile aldım" şeklinde konuşan aktris her sahnede ayrı bir Monroe olması gerektiğini ve bunun bir oyuncunun dengesini bozduğunu ifade ediyor.


Yorumlar
  • hormonlu marliyn mi marvin mi belli değil

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir