13 Mayıs 2003 23:41

Yeni Oz Büyücüsüne Yeni Dorothy!

Komando ve 12 Maymun gibi filmlerin yapımcısı Robert Kosberg şimdi de en sevilen çocuk klasiklerinden birinin devamı için kolları sıvamış durumda: Oz Büyücüsü!Warner Bros için çekilecek Surrender Dorothy (Teslim Ol Dorothy) isimli bu devam filminin yıldızı ise Drew Barrymore'dan başkası değil.Hatırlanacağı üzere klasik olmuş ilk filmde, Kansas'taki çiftliğinden bir hortuma kapılarak, büyülü Oz diyarına gelen Dorothy'yi Judy Garland canlandırmıştı.
Yorumlar
  • Bu filmi çok uzun süre izlemiştim, eğer bulabilirsem yeniden izlemeyi isterim. Çocukluk yıllarıma geri dönebileceğim harika bir film. Eğer devamı çekişlirse severek izlerim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir