13 Ekim 2003 14:58

Yeni Pembe Panter!

Steve Martin'yi yeni Pembe Panter filminde dedektif Clouseau olarak görmek ister misiniz?

Blake Edwards'ın Pembe Panter efsanesini tekrar hayata geçirmek isteyen MGM firması, dedektif Clouseau rolü için Steve Martin'i istiyor. Amerikalı komedyenin canlandıracağı unutulmaz Clouseau karakteri, Peter Sellers'in 1980'deki ölümünden sonra öksüz kalmıştı.Senaryosunu Len Blum'un yazacağı ve Birth of the Pink Panther (Pembe Panter'in Doğuşu) ismiyle vaftiz edilen filmde Clouseau'yu iki ayrı esrarı çözerken izleyeceğiz. Dedektif bir yandan Lugash Krallığı'nda, Pembe Panter olarak bilinen meşhur elmasın kaybolmasını araştırırken bir yandan da milli futbol takımının antrenörünün cinayetinin ardındaki sır perdesini aralamaya çalışacak.Amerikalı komedyen MGM'ye evet derse, filmin çekimleri 2004'te başlayacak. Daha önce Peter Sellers'in yerini almak üzere Robin Williams, Mike Myers, Kevin Spacey ve hatta Chris Tucker'ın bile adı geçmişti, hatırlatmış olalım...
Yorumlar
  • ellerine yüzlerine gözlerine bulaştıracaklar! peter sellers'in 10'da 1'i bir performans bile çıkaracağını sanmıyorum steve martin'in... belki hikayesi ile ilginç olabilir ama nerede eski pembe panter'ler! diyeceğimize inanıyorum...

  • bence steve matrin bu role kesinlikle yakışmaz. pempe panter efsanesi biter hatta. bu role gidebilecek biri olarak şu anda düşünebildiğim tek kişi LESLIE NIELSEN'dir.

  • peter sellers in yeri çok ayrı.steve martin de elinden geleni yapacak bir oyuncu.ama dediğim gibi peter sellers in yeri apayrıdır.

  • steve martin yapar.. gerçi peter sellersa çok alıştık ama steve martin -tamamen olmasada- yerini doldurur..

  • bence de olur :) steve martin süper bi adam bunu da başarır :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir