11 Nisan 2007 10:36

Yeni Playboy Güzeli

Anna Nicole Smith'i beyazperdede Willa Ford canlandırıyor...

Yeni Marilyn Monroe olmak için yola çıkan ama kötü oyunculuğu nedeni ile "Amerikan Rüyası"nı farklı yollarla gerçekleştiren Anna Nicole Smith'in trajik ölümünü duyurmuştuk.Keoni Waxman'ın çekeceği Anna Nicole isimli film, ünlünün yaşamını bilinmeyen yönleriyle gözler önüne serecek. Sergileme işi ise en çok şarkıcı ve dansçı Willa Ford'a ait olacak!Anna Nicole Smith'in 17 yaşından, hayata veda ettiği 39'una kadar olan şöhret dönemini ele alacak olan film, modellik yıllarını, olaylı evliliğini ve oğlunun ölümünden sonra yaşadığı çaresizliği ortaya koyacak.Bad Girl of Pop şarkısıyla bilinen Willa Ford, ABC'nin hit Dancing with the Stars programıyla dikkat çekmişti.
Yorumlar
  • bi kanıttırsam bunu:)

  • insanları yaşadıklarıyla yargılamak bence hiç hoş değil,unutmayalımki hayat heran bizlerede aynı şeyleri yaşatabilir ve bizde aynı duruma düşebiliriz

  • berbat bir yaşantısı olan ve öldüğünde altı aylık kızının babası belli olmayan-ki bugün belli oldu hiç tahmin edilmyen birisiymiş-ve ne sanat dünyasına ne de başka birşeye değer katmış birisinin hayatı film oluyorsa artık söylenecek herhangi birşey kalmamış demek ki ! ancak ibret olsun diyorlarsa o ayrı !!!!!!

  • ne yazık ama

  • ne uyar ama... tam yakışıyo

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir