25 Mayıs 2007 08:43

Yeni SİYAD Üyeleri

Ceylan Özçelik ve Kerem Akça, Sinema Yazarları Derneği'ne katıldı...

SİYAD (Sinema Yazarları Derneği), son yaptığı yönetim kurulu toplantısında Ceylan Özçelik ve Kerem Akça'nın üyelik başvurularını onayladı. Sky Türk televizyonuna sinema programı hazırlayan ve sunan Ceylan Özçelik ve Sinema Merkez isimli aylık dergide yazılar yazan Kerem Akça'nın üyelikleriyle beraber derneğin üye sayısı 59 oldu. 2007 yılından itibaren SİYAD üyesi olmak isteyen sinema yazarlarından, üyelik şartlarına uygunluk dışında iki eski üyeden referans imzası isteneceği açıklandı. Derneğin yabancı filmler değerlendirme toplantısı 29 Mayıs 2007 Salı günü yapılacak!
Yorumlar
  • Ceylan'ın yaptığı sinema programını ilgiyle izliyorum.Kerem AKÇA' da çok iyi sinema yazarıdır.İkisini tebrik edip başarılar diliyorum.

  • Ceylan Özçelik,Sky Türk te yaptığı programı beğeniyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir