14 Nisan 2016 10:00

Yeni Spider-Man filminin ismi açıklandı

Filmle ilgili bilgiler netleşiyor.Bu yıl, süper kahraman filmlerinden gelen haberlerle geçiyor. Marvel ve DC Comics’in karşılıklı film atakları devam ediyor. Bu atakların en önemli halkasından biri olan Spider-Man ile ilgili güzel haberlerle karşılaşmaya başladık. Bu sene 6 Mayıs’ta vizyona girecek olan Captain America: Civil War’da karşımıza çıkmasını sabırsızlıkla beklediğimiz Spider-Man, önümüzdeki yıl da solo filmiyle boy gösterecek.

Yeni filmin ismi belli oldu


Önümüzdeki yıl vizyona girmesi planlanan altıncı Spider-Man filminin ismi, CinemaCon’da açıklandı. Las Vegas’ta düzenlenen CinemaCon’da konuşan yeni Spider-Man Tom Holland, etkinlikte yaptığı konuşmada yeni filmin isminin Spider-Man: Homecoming (Örümcek Adam Eve Dönüyor) olduğunu açıkladı. Yakın zamanda filmin isminin Homecoming olacağıyla ilgili söylentiler de böylece doğrulandı.
Homecoming hem mezun toplantısı anlamıyla, hem de Spider-Man’in beyazperdeye geri dönüşünü temsil etmesiyle oldukça olumlu tepkiler topladı. Ayrıca şimdiye kadarki en genç Spider-Man unvanını taşıyan Tom Holland aynı etkinlikte filmle ilgili “Peter Parker, gerçek kimliğini ve nereye ait olduğunu bulmaya çalışıyor” diyerek beklentiyi iyice artırdı.

Düşmanı klasikleşmiş bir karakter olabilir


Yeni filmde Spider-Man’in düşmanının kim olacağı da şimdiden tartışılmaya başlanmış durumda. Batman’i bir tarafa bırakacak olursak Spider-Man, en iyi tasarlanmış düşmanlara sahip gibi görünüyor. 50 yıldan uzun süredir çılgın bilim adamı yaratıklarından tuhaf uzaylılara kadar çok çeşitli düşmanlarla karşılaştı. Ancak şimdilik Spider-Man’in Spider-Man: Homecoming isimli altıncı filmde kiminle karşılaşacağı açıklanmadı. Daha önce filmlerde karşılaştığı bir kötü karakterle mi, yoksa ilk kez izleyeceğimiz bir kötü karakterle mi karşılaşacağı bilinmiyor. Yine de, bununla ilgili bazı tahminler var. Özellikle Vulture, ön plana çıkıyor.


Vulture –ya da Adrian Thomas- 1963 yılında yayınlanan The Amazing Spider-Man #2 sayısıyla tanıtılmıştı. Bu sayıda da Chameleon’u takiben ikinci düşman olarak görülmüştü. Çizgi romanlar dışında animasyon Spider-Man yapımlarında da boy gösteren Vulture, bilgisayar oyunlarında da karşımıza çıkmıştı. Spider-Man’in kanatlı düşmanı Vulture, bazı söylentilere göre bu filmde yer alacak. Ancak yine de ana düşman olup olmayacağı henüz kesin değil.
Yeni Spider-Man filmi Spider-Man: Homecoming’in 7 Temmuz 2017’de vizyona girmesi planlanıyor.

Andaç ÜZEL
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir