21 Ocak 2006 19:00

Yeni Süper Görüntüler

Çelik adam perdeye ısınıyor

Bryan Singer, Superman Returns için motor dediği günden beri tüm gelişmeleri aktardık. Setten gelen fotoğraflara yenileri de eklendi.Brandon Routh'u hem Clark Kent olarak hem de Superman kostümüyle gördüğümüz resimlerde Lex Luthor'un tayfası da tam kadro gülümsüyor.Yukarıdaki fotoğraf ise filmi hakkında en ayrıntılı bilgiyi verenlerden biri. Bryan Singer'ı çelik adamın gökyüzünde geçireceği dakikalar için kurduğu sette çalışırken görme fırsatını da yakaladık. Aşağıdaki fotoğrafları tıklayarak Superman Returns'ü daha fazla keşfedebilirsiniz…Yorumlar
  • Aksiyondan ziyade bu filmlere eğlencelik gözüyle bakıyorum...

  • Sabırasızlıkla filmi bekliyorum yaşım 22 olmasına rağmen beni cok heyecanlandiriyor...Butun serisi makinamda var...Haftada en az iki kez fragmanini izliyorum.ARkadaşlar bu arada sadece bu fragman degil bi tane daha fragmani var onu ancak limewire beshared gibi proglar sayesinde indirebilirsiniz!!!!O da en az bunun kadar iyi:) Hayirlisi 30 hazirana!!!!!

  • Christopher Reeve sanki gerçekten süpermendi. Beni en çok korkutan yeni aktörün kotaramaması..

  • Çeksinler çeksinler..Benim hoşuma gidiyor böyle büyük bütçeli filmler..Hoş olur eğleniriz..

  • Filmden beklentilerim çok büyük ama canımı sıkan bi noktayı belirtmeden geçemiycem. Süpermen biraz hantal duruyor, özellikle Süpermen kıyafetinin içerisinde...Saygılar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir