13 Mayıs 2003 23:41

Yeni Tomb Raider İçin Jan De Bont?

Bütün dünyada çok sevilen bir bilgisayar oyunundan uyarlanan ve filmiyle de büyük ilgi görerek 230 Milyon Dolar'ın üzerinde hasılat yapan Tomb Raider'ın Türkiye'de çekileceği söylenen devam filmini yönetmesi için Jan De Bont (Speed) ile yapılmaya çalışılan anlaşmalar sürüyor.Simon West'in yönettiği ilk bölümün gördüğü büyük ilgi üzerine ikinci bölümün çalışmalarını vakit geçirmeden başlatan Paramount yetkilileri Lara Croft rolünü canlandıran Angelina Jolie ile daha önce yeniden anlaşma imzalamışlardı.
Yorumlar
  • ilk filmde tamamiyle bir balondu...umarım bu daha da iyi olurda angelina jolie ve lara bu sefer eleştiri bombardımanına tutulmaz ve umarım angelina yine ahududu ödüllerine aday gösterilmez

  • Arkadaşlar; lütfen şu saldırgan tutumlarınızı sona erdirin... Birbirimizin yorumlarına saygı sınırları içerisinde yanıt vermek de mümkün, üstelik hiç de zor bir iş değil. Lütfen

  • Büyük ilgi beğenilmek mi demek? Şimdi ben Taksim'in göbeğinde kıçımı açsam büyük ilgi çekerim ama kıçımı kaç kişi beğenir? Jan De Bont Speed'den sonra tepetaklak indiği için projeyi kabul ederse salaklığına doymasın derim başka bi şey demem.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir