10 Ekim 2016 09:51

Yeni Wolverine filmi çok farklı olacak

Serinin yıldızı Hugh Jackman, yeni film Wolverine 3 hakkında konuştu. Beklentileri yükseltebiliriz.

Üçüncü ve söylenenlere göre son Hugh Jackman'lı Wolverine filmi, bundan yaklaşık altı ay sonraya tarihlenmiş durumda. Ancak bu kadar kısa süre kalmasına rağmen, henüz filmle ilgili birçok şey gizli duruyor. Aslında Hugh Jackman'ın projede yer almasından başka pek de bir şey bilmiyoruz hatta. Bir de tabii ki "yetişkin filmi" kategorisine gireceğini... Yeni haberleri gözümüz filmin üstünde bir şekilde bekliyoruz. Ancak şimdilik Jackman'ın verdiği bir röportajda söyledikleri filme biraz olsun ışık tutuyor. Yei filminde neler yapacaklarını az çok anlamamızı sağlıyor.


ET Online'a verdiği bri röportajda Jackman, yeni Wolverine filminin diğerlerinden nasıl daha farklı bir şeyler hissettireceğini anlattı. Yönetmen Jim Mangold'un kurgunun da başında olduğunu belirterek yakın zamanda filmden bir şeylerin karşımıza çıkacağını, bize gösterecek bir şeylerinin olduğunu söyledi. "Önümüzdeki hafta gibi bir şeylerin geldiğini biliyorum. Sadece bunu söylemeliyim. Sır tutmada iyi değilimdir, herkese her şeyi söylerim. Temelde daha önce yaptığımız her şeyden çok farklı. Öyle görünüyor. Çok farklı bir tonda planlandı, daha önce yaptıklarımıza benzememesini umuyoruz." diyerek filmle ilgili verebildiği tüm bilgiyi verdi.
X-Men Origins: Wolverine pek olumlu eleştiriler almamışken The Wolverine hayranlar tarafından biraz daha beğeni kazanmıştı. Yeni Wolverine filminin bu iki filmden çok daha iyi olması, beklentilerin üzerine çıkması bekleniyor. Böylelikle X-Men serisine iyi bir Wolverine filmi eklenecek diyebiliriz. Bu film ayrıca Jackman'ı son kez Wolverine olarak izlediğimiz film de olacak. Wolverine'in son vuruşu güçlü olacak gibi görünüyor.
Film, 3 Mart 2017'de gösterime girecek. Gelen bilgileri de merakla bekliyoruz.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Müslüm tarihe geçti Müslüm tarihe geçti

   Vizyona girmesi heyecanla beklenen ve vizyona girdiği üçüncü hafta, 3 buçuk milyon izleyici sayısına yaklaşan Müslüm filmi sinema tarihine geçti.

  • Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor

   İngiliz güzel Lily James, başrolünü Mamma Mia filmindeki rol arkadaşı Dominic Cooper’la paylaşacağı yeni filmi için yapımcılarla masaya oturdu.

  • 16 Kasım vizyona giren filmler 16 Kasım vizyona giren filmler

   Bu hafta sinema salonlarında 4'ü yerli 8 film vizyona girecek. Haftanın dikkat çekenleri 4 kadının hayat mücadelesini konu alan Widows, Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaştığı Her Şey Seninle Güzel ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları.

  • Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

   Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir