28 Aralık 2006 12:58

Yeni Zelanda Canavarı

Bu koyun dehşet saçıyor....

"Korku komedi", altın çağını yaşıyor. Yönetmen Jonathan King'in Toronto Film Festivali'nin ardından memleketi Yeni Zelanda'da vizyona girmeye hazırlanan Black Sheep filmi adeta bunun ispatı gibi. Çünkü şüphesiz korkunç komik filmler bu kadar ilgi görmeseydi, Black Sheep diye bir film asla motor demezdi.Az bilinen oyuncularla çekilen film, bilimsel bazı deneylerin kontrolden çıkmasıyla kana susamış bir canavara dönüşen bir koyunun Yeni Zelanda çiftliklerinde dehşet yaratmasını konu ediniyor. Film üzerine bir eleştiri yazısı kaleme alan Twitch, Black Sheep'in güçlü efetlere sahip hayli eğlenceli bir yapım olduğunu yazmış.
Yorumlar
  • bayılıyorum korku-komedilere, en azından espriler zekice oluyo yani çoğunlukla...

  • Tam Kurban bayramı arifesinde olcak iş mi bu :D

  • korku-komedi bende biraz komık olcağa benziyo heleki korku unsuru bir koyunsaa bekliyelim ve görelim

  • korku komedi türünde film çekmek çok zor çünkü ortaya saçma sapan ve genelde başarısız filmler çıkıyor ama bir koyunun dehşet saçması baya komik olur herhalde o yüzden bu filmde ışık var gibi gözüküyor :))

  • Korku - Komedi filmler eğer mayayı tutturabilirlerse ortaya çok keyiflli işler çıkıyor. Braindead'in pelikülleri çınlasın (35 mm'le mi çekildi bilmiyorum gerçi :P )

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir