1 Aralık 2004 11:37

Yeniden "10"

93 tarihli Pempe Panter'in Oğlu filminden beri yönetmenlik yapmayan 80 yaşındaki komedi ustası Blake Edwards, yeni projesiyle herkesi şaşırttı. Yönetmen, sinema kariyerinin nadide parçalarından biri olan Dudley Moore ve Bo Derek'li 10'u yeniden çekmeye karar verdi. 24 yıl sonra tekrar aynı öyküyü beyazperdeye taşıyacak olan yönetmen, filmine de 10 Again (Yeniden 10) adını verdi.Filmi daima favorileri arasında gösteren yönetmen, yeniden yapım için yaptığı açıklamada filminin önemini bir kez daha hatırlatıyor: "Filmi yaptıktan sonraki 25 yıllık süreçte, yapım sinemada mükemmelliğin karşılığına dönüştü" Yeni 10'un yeni bir bakışa sahip olmakla birlikte, yine son derece eğlenceli ve sexy olacağını da ekliyor yönetmen. Blake Edwards, bir süredir filmleri yeniden çekilmeye müsait yönetmenler listeside bulunuyor. Yönetmenin başyapıtı Parti'nin de yeniden çekileceğini daha önce size duyurmuştuk. Ayrıca klasik Pembe Panter serisi de, Peter Sellers'ın yerini alacak bir oyuncuyla birlikte, yeni bir seri halinde beyazperdeye döndürülmek isteniyor.
Yorumlar
  • 10'u ilk izlediğim zamanı hatılıyorumda..neydi o öyle göz altından bakmalar falan tv'ye.bo derek daha sonra bolero ile çıkacaktı karşıma ve ben böylelikle onu daha rahat seyredebilecektim çünkü bolero benim için fazla erotikti.dudley moore'da en az kırmızılı kadındaki wilder kadar hoş oynamıştı.edwards usta ne yapsa başarılı olur.onun çoğu filmi hala hafızlarındadır insanların..hemen hatılanacak filmlerdendir onunkiler.bence çevrilsin ne var ki..kendini bi bok zanneden herkes ustaların ilk filmlerini alıp yeniden çevirimiyorlar mı bunu edwards kendi filmi için yapmış çok mu yani..

  • bence blake edwards evinde otursa onun için daha iyi olur. adam 80 yaşında ve hala devam filmi çekmek için çaba gösteriyor, alkışlanacak bir tavır doğrusu. ama bu enerjisini ona daha çok yakışacak yeni bir projeye harcamasıı isterdim. bir de kadın oyuncu kim olacak çok merak ediyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir