22 Temmuz 2011 00:00

Yeniden bir araya geliyorlar

Johnny Depp ve Helena Bonham Carter, bu kez Tim Burton’la hiçbir ilgisi olmayan bir başka proje için bir araya geliyor.

Özellikle Tim Burton filmlerinde (Corpse Bride, Sweneey Todd, Alice) sık sık bir araya gelen gotik ikili Johnny Depp ve Helena Bonham Carter, bu kez Tim Burton’la hiçbir ilgisi olmayan bir başka proje için bir araya geliyor.


İlk “The Pirates of the Caribbean” filmlerini çektikten sonra Johnny Depp’le en son “Rango”da birlikte çalışan yönetmen Gore Verbinski’nin bir kez daha kamera arkasına geçeceği “The Lone Ranger”ın oyuncu kadrosuna Helena Bonham Carter da katılıyor. Disney’in aynı adlı kasik western’den uyarladığı bu yeni filmin yapımcısı da, korsanların yapımcısı Jerry Bruckheimer.Aynı zamanda Barry Pepper, Dwight Yoakam, Armie Hammer gibi oyuncuların adları geçen filmin 21 Aralık 2012′de gösterime girmesi planlanıyor.

Yorumlar
  • Bu iki Çılgını bir arada görmek çok güzel olacak

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir