10 Ekim 2012 00:00

Yeniden Hülya Avşar'la çalışacak

Altın Portakal'ı desteklemek için Antalya'ya gelen Kutluğ Ataman,Hülya Avşar ile yeni bir film çekeceğini söyledi.

Altın Portakal için Antalya’ya gelen ünlü yönetmen Kutluğ Ataman, festivalin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Jüri Başkanı Hülya Avşar’la sürpriz bir buluşma gerçekleştirdi.

Ataman’ın “2 Genç Kız” filminde başrol oynayan Hülya Avşar, yönetmeninin sürpriz ziyareti karşısında çok mutlu oldu. Filmde canlandırdığı Leman karakteri ile unutulmaz bir performans sergileyen Avşar'ın, Ataman ile sohbeti aynı zamanda yepyeni bir film projesinin doğmasına da vesile oldu. Erzincan'da çekeceği uzun metrajlı filmden hemen sonra yeni filmine başlayacağını söyleyen Ataman, Hülya Avşar ile yeni bir film çekeceğini söyledi.

Kutluğ Ataman’ın “Sinemanın en iyi oyuncularından biriyle çalışacak olmak harika. Hülya benim uğurumdur" sözlerine karşılık Avşar, “Kutluğ’un yazacağı her rolde oynarım. Zaten ona benden başka bir seçim hakkı vermiyorum” dedi.

ntvmsnbc

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir