4 Kasım 2005 14:12

Yeniden Vahşet

Peckinpah da tekrarlanıyor

Sam Peckinpah'ın The Wild Bunch'ı da yeniden çevrilecek. The Hollywood Reporter'ın haberine göre David Ayer filmin yönetmenliğini yapmak üzere masaya oturduğu Warner Bros.'la anlaşmaya varmak üzere.Peckinpah'ın 1969'da çektiği orijinal westernde bir grup orta yaşlı kanun kaçağının son vurgunlarını yapmak üzere geldikleri kasabada yaşananlar anlatılıyordu.Hızlı ve Öfkeli, Özel Tim ve İlk Gün filmlerinin senaristi olarak tanıdığımız Ayer, remake'in de senaryosunu kendisi yazacakmış. Ancak 1969'daki yapıma tamamen sadık kalmayacak olan Ayer hikayeyi çağdaş Meksika'ya taşıyacak ve işin içine uyuşturucu kartelleri, CIA gibi modern unsurlar da katacak.
Yorumlar
  • Tam işte böyle güzel bir flimi berbat etmeleri zor derken ana hikayeye tamamen sadık kalınmıycak yazısını okuduğum anda içimden tebrik etmek geldi. Hep aynı hatayı yapıyolar güzel bir hişikayeyi rezil kepaze edip bırakıyolar. Günümüze taşınıp modern unsurlar konulucakmış, eski hikayeye sadık kalıp onda düzeltmeler yapsalar olmazmıydı.İnşallah çevirmekten vazgeçerler de böyle güzel bir flimi yeni nesil orjinal haliyle görür.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir