17 Şubat 2005 16:35

Yeniden Yayında

Robin radyoculuktan sıkılmadı

Good Morning, Vietnam'da çizdiği radyocu karakteriyle hala akıllarda olan Robin Williams, benzer bir performansı The Night Listener'da sergilemeye hazırlanıyor. Patrick Stettner'in yöneteceği filmde Williams'ın karşısında oynayacak isimse Toni Collette.Popüler bir radyo şovunun sunucusunun hayatını anlatan filmde, her ne kadar meşhur olursa olsun kendi yalnızlığına mahkum bir adamın hayatı anlatılacak. Hayatının aşkını arayan adam bir gece en büyük hayranından gelen telefona normalden fazla ilgi gösterir ve bu görüşmelerin sayısı gittikçe artmaya başlar. Hayranın soruları rahatsız edici boyuta varıp adamın kimliği deşifre olmaya başlayınca ünlü DJ hayatının kontrolünü kaybeder.
Yorumlar
  • Bu yapımda çok kaliteli olacaktır bence.

  • Hem konu etkileyici hem de oyuncu. Eee daha ne olsun !!!

  • konu oldukça ilginç göründü bana. Robin Williams'ın başarısız iş yaptığını da hiç görmedim. Çok beğendiğim bir aktör kendisi. Bu filmi merakla bekliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir