11 Ağustos 2010 00:00

Yenilenmiş haliyle Avatar yeniden vizyonda

Oscar'lı 'Avatar', sekiz dakikalık ilavesiyle sonbaharda vizyonda. Yeni yaratıklar, yeni aksiyon sahneleri, yeni mekanlarla tanışacağımız filmde sevişme sahnesinin olup olmayacağı ise merak konusu.

James Cameron'un dünyada izlenme rekorları kıran 2 milyar 700 milyon dolarla tüm zamanların en çok gişe hasılatı başta olmak üzere pek çok rekora imza atan Avatar'ın, sekiz dakikalık ilave sahneleriyle tekrar vizyona giriyor. Filmin tutkunlarının merakla beklediği yenilenmiş Avatar 27 Ağustos'ta ABD'de vizyona gireceği kesinleşti.

Türkiye'de ise 15 Ekim 2010'da vizyona gireceği kesinleşti.

KESİNLEN SEVİŞME SAHNELERİ DE EKLENDİ

Avatar filmiyle ilgili olarak en önemli sansasyonlardan biri de çekilen sevişme sahnelerinin filmde yer almaması olmuştu. Prenses Neytiri ile Sully'nin, saçlarındaki duyargalar aracılığıyla beraber olduklarını sahneler yenilenmiş olarak vizyona girecek filmde de yer alacağı söylentiler arasında.

Filmden fotoğraflar için tıklayınız..


8 dakikalık ek sahnelerle adı 'Avatar:Special Edition' olacak filmle ilgili başrol oyuncusu Sam Worthington konuyla ilgili şunları söyledi. "Filmin yeni haliyle ilgili birçok şey söyleniyor. Eklenebilecek çok şey var. Herkesin konuştuğu sevişme sahnesi de bunlardan biri. Süre kısıtlaması nedeniyle birçok aksiyon sahnesi de filmden çıkarılmıştı. Filmin başarılı olup olmayacağı bilinmiyordu tabi."

Yönetmen James Cameron ise filmle lgili açıklamasında şunları söylemişti: "Seyircilerin büyük bir bölümü Pandora gezegeninde daha fazla dolaşmayı hayal ettiklerini söylemişti. İlave sekiz dakikalık bölümde onlara yeni yaratıklar, yeni aksiyon sahneleri ve yeni mekanlar tanıtacağız".

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir