30 Temmuz 2018 09:41

Yenilmezler ekibinden kimler geri dönecek?

Avengers: Infinity War filminde Thanos’un planı yüzünden kül olup uçan Avengers kahramanlarından hangileri geri dönebilecek.


10 yıllık bir maceranın sonunda Avengers: Infinity War filminde, Marvel hayranları oldukça stresli bir senaryoyla karşı karşıya kalmışlardı. Thanos’un dünya nüfusunu yarı yarıya indirme planı başarılı olmuş, sevilen kahramanlarımızın pek çoğu bu plan sonucu kül olup uçup gidişini izlemek zorunda kalmıştık. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşıfilminden sonra kulisler hiç durmadı, fanlar her Marvel filminden ve dizisinden ipucu çıkarmaya çalıştı. Avengers: Infinity War devam filminin en kilit ismi Captain Marvel, Doctor Strange ve Ant – Man olacak gibi görünüyor.
Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’ndaDoctor Strange’in sözünü ettiği Thanos’un kazanamadığı tek alternatif evrende geçeceği düşünülen filmde kuantum aleminden bir şekilde geri döneceklerine inanılıyor. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı2 filminin IMDb sayfasına ve teorilere göre Avengers: Infinity War - Part 2 filminde geri dönmesi beklenen kahramanlar ise;


Ant – Man


Black Panther


Black Widow


Captain Amerika


Captain Marvel


Falcon


Gamora


Hawyeke


Hulk


Iron Man


Mantis


Nebula


Scarlet Witch


Spider-Man


Thor


Vision


War Machine


Wasp


Winter Soldier


Drax


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Müslüm tarihe geçti Müslüm tarihe geçti

   Vizyona girmesi heyecanla beklenen ve vizyona girdiği üçüncü hafta, 3 buçuk milyon izleyici sayısına yaklaşan Müslüm filmi sinema tarihine geçti.

  • Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor

   İngiliz güzel Lily James, başrolünü Mamma Mia filmindeki rol arkadaşı Dominic Cooper’la paylaşacağı yeni filmi için yapımcılarla masaya oturdu.

  • 16 Kasım vizyona giren filmler 16 Kasım vizyona giren filmler

   Bu hafta sinema salonlarında 4'ü yerli 8 film vizyona girecek. Haftanın dikkat çekenleri 4 kadının hayat mücadelesini konu alan Widows, Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaştığı Her Şey Seninle Güzel ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları.

  • Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

   Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir