25 Mayıs 2012 00:00

'Yenilmezler' hız kesmiyor

Gişede tüm rekorları alt üst eden süper kahramanların buluşması 'The Avengers', dördüncü haftasında tüm zamanların en fazla izlenen 4. filmi oldu.

Amerika ile aynı anda Türkiye’de de vizyona giren 'Yenilmezler' (The Avengers), 20 Mayıs itibarıyla dünya genelinde 1.18 milyar dolar hasılata ulaştı.

Böylece 'Yenilmezler' dünyada tüm zamanların 4. en yüksek hasılatına sahip filmi ve Türkiye’de en yüksek hasılata sahip süper kahraman filmi oldu.

Disney, Marvel’in Iron Man, Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye ve Black Widow gibi en popüler süper kahramanlarını bir araya getiren Yenilmezler’in devam filmi için kollar sıvadı.

Öncesinde ise 3 Mayıs 2013’te Iron Man 3, 15 Kasım 2013’te Thor 2 ve 4 Nisan 2014’te Captain America 2 filmleri ayrı ayrı maceralarıyla sinemaseverlerle buluşacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir