6 Mayıs 2015 10:22

Yenilmezler: Ultron Çağı gişeyi salladı

Yenilmezler: Ultron Çağı, Türkiye’de tüm zamanların en iyi Disney, en iyi Marvel ve en iyi süper kahraman filmi açılışını yaparak bir ilke imza attı. Yenilmezler: Ultron Çağı ilk üç günde tam 470.312 kişi tarafından izlendi.

Bilim-kurgu, fantastik, aksiyon, macera dolu film Yenilmezler: Ultron Çağı Türkiye'de ilk üç günde tam 470.312 kişi tarafından izlenerek, 5.959.874 TL hasılata ulaştı. Marvel Stüdyoları'nın tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip süper kahramanların yeni filmi Yenilmezler: Ultron Çağı, vizyona girmesini takip eden ilk üç günde (Cuma-Cumartesi-Pazar) hem hasılata hem de kişi sayısına göre tüm zamanların en iyi Disney, en iyi Marvel ve en iyi süper kahraman filmi açılışına imza atarak rekor kırdı. Film aynı zamanda hem hasılata hem de kişi sayısına göre tüm zamanların en iyi ikinci yabancı film açılışını gerçekleştirirken, yerli filmler de dahil tüm filmler arasında ilk 20'de yerini aldı. 1 Mayıs'ta vizyona giren Yenilmezler: Ultron Çağı'nda, Tony Stark uyku halinde olan bir barış programını başlatmayı deneyince, işler ters gider ve “Yeryüzünün En Güçlü Kahramanları”; Iron Man, Kaptan Amerika, Thor, Hulk, Black Widow ve Hawkeye, gezegenin kaderini dengede tutabilmek için zorlu bir teste tabii tutulurlar. Hain Ultron yaklaşırken, onun korkunç planlarını durdurmak Yenilmezler’e düşer.

Yenilmezler: Ultron Çağı ( Avengers: Age of Ultron) birinci filmin başarısından sonra, Mayıs 2012'de duyurulmuştur. Whedon, Nisan 2013'te senaryo taslağını tamamlamış ve çekimler Robert Downey Jr.'ın anlaşmayı imzalamasıyla başlamıştır. İkinci Ünite çekimleri Ocak 2014'te Güney Afrika'da başlamıştır. Film, öncelikli olarak Surrey'de bulunan Shepperton Stüdyoları'nda, ek sahneler ise İtalya, Güney Kore ve İngiltere'nin çeşitli bölgelerinde çekilmeye başlanmıştır.

Yenilmezler: Ultron Çağı yönetmeni
Joss Whedon

Yenilmezler: Ultron Çağı yapımcıları
Victoria Alonso
Louis D'Esposito
Jon Favreau
Kevin Feige
Alan Fine
Bruce Jurgens
Jeremy Latcham
Stan Lee

Yenilmezler: Ultron Çağı senaristleri
Joss Whedon
Stan Lee
Jack Kirby

Yenilmezler: Ultron Çağı oyuncuları
Robert Downey Jr.
Chris Hemsworth
Mark Ruffalo
Chris Evans
Scarlett Johansson
Jeremy Renner
James Spader
Samuel L. Jackson
Elizabeth Olsen
Aaron Taylor-Johnson
Paul Bettany
Cobie Smulders
Don Cheadle
Hayley Atwell

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir