17 Nisan 2004 20:19

Yeraltı Bildiğiniz Gibi Değil

Texas'lı yönetmen bilim kurgu sosuyla korkuya devam edecek...

The Texas Chainsaw Massacre'yi yeniden çekerek adını sinema dünyasında duyuran reklam ve klip yönetmeni Marcus Nispel, ilgi çekici bir proje ile tür sinemasında gezinmeye devam edecek. Subterranean isimli projenin yeniden yapım olmaması ise ayrıca sevindirici. John Jarrell'ın yazdığı senaryo için Yaratık serisinin New York'ta geçeni deniliyor...Yeraltında kaynayan yaratıkların insanlığı tehdit edişini anlatacak olan Subterranean yönetmenin tek projesi değil. Ünlü korku yazarı Dean R. Koontz'un yazdığı Frankenstein isimli bir televizyon filmi ve Need de kendisi tarafından çekilmeyi bekleyecek. Bu arada son olarak Frankenstein'in yapımcılığını Dean R. Koontz ve Martin Scorsese'nin üstleneceğini ekleyelim. Oldukça ilginç...
Yorumlar
  • Şuanda Dean R. Koontz'un Nöbet adlı kitabını okuyorum, onun dışında şimdiye kadar başka hiç bir kitabını okumadım.Umarım bu çekecekleri filmler güzel olur, sabırsızlıkla bekliyorum =)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir