22 Eylül 2003 12:41

Yeraltı Hareketlenmeye Başladı

Underworld 2'ye yeşil ışık! Senaristler mitolojiyi büyütüyor...

19 Eylül Cuma günü Amerika'da vizyona giren gotik yapım Underworld'ün devam filmi çekilebilir. Filmin yaratıcıları, başta video klip kökenli Len Wiseman olmak üzere, yeni bir filme sıcak balıyor. Senaristler ise devam filmi üzerinde çalışmaya çoktan başlamışlar. Danny McBride ve Kevin Grevioux, filmin beslendiği mitoloji üzerine yeni öyküler üretmek ve özellikle ilkinde yer almayan bölümleri kullanmak istiyorlar. Henüz anlaşma imzalamayan oyuncular ise, bir kez daha Wiseman ile çalışmaları durumunda projeye katılacaklarını belirtiyorlar...Underworld, korku kültürünün iki klasik türünü aynı filmde buluşturan masalsı ve karanlık bir aşk hikayesi. Aristokrat vampirler ve sokakların sahibi kurtadam Lycan'lar arasında rekabet vardır. İki ayrı dünyayı buluşturan bir aşk hikayesi, savaşı kızıştırır..Bu savaş daha uzun süre devam edecek gibi gözüküyor...
Yorumlar
  • işte bu güzel haber devamını istiyyodum zaten

  • Mükemmel olaçak.

  • bötle bir filimi uzun zamandır bekliyorum .Aksiyon ve güzel bir konunun sağlıklı karışımı olarak bakıla bilir. hemen çıksında bu filimin fanatiklerini her yerde göreceksiniz.

  • SÜPER olur ilkide umarım erken gelir. Sabırsızlanıyorum

  • Tama iyi güzel yapsınlar,izleriz ama dha ilkini izlemedik ki be kardeşim,gelsin artık.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir