29 Eylül 2012 00:00

'Yeraltı', İtalya yolcusu!

Yönetmen Zeki Demirkubuz'un son filmi ''Yeraltı'', 2. Roma Türk Film Festivali'nde gösterilecek

Onursal başkanlığını dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek'in üstlendiği, Roma Türk Film Festivali, 18-21 Ekim'de perdelerini açacak.

Festivalin bu yılki programına, Zeki Demirkubuz'un, Dostoyevski'nin ünlü eseri "Yeraltından Notlar"ı aktardığı ''Yeraltı'' filmi de alındı. Başrolünü Engin Günaydın, Nergis Öztürk, Serhat Tutumluer ve Nihal Yalçın'ın paylaştığı ''Yeraltı'' filminin yanı sıra, festivalde 14 Türk filmi daha gösterilecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, Avrupa Birliği Bakanlığı desteğiyle, Roma Büyükelçiliği katkısıyla SRP İstanbul çatısı altında düzenlenecek 2. Roma Türk Film Festivali'nin onur konuğunun da ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan olduğu daha önce açıklanmıştı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir