27 Nisan 2005 14:22

Yeraltından Notlar

Vampirlerle kurt adamların aşkından son görüntüler

Yeraltı vampirlerle Lycanlar (kurt adamalar) arasında bölünmüşse ve insanoğlunun olan bitenden haberi yoksa neler olabilir diye düşünmüştük geçtiğimiz yıl. Karanlıklar Ülkesi'ne adım attıktan sonra da yolculuğun kolay kolay bitmeyeceğini anlamış ve Underworld: Evolution'ı beklemeye başlamıştık. İşte 100 milyon dolarlık yapımdan ilk görüntüler…Len Wiseman'ın Evolution projesinin başına geçeceğini duyurmasının hemen ardından yeni filmde de rol alacağını duyuran Kate Beckinsale sözünü fazlasıyla tutmuş. Güzelliğinden ve ihtişamından hiçbir şey kaybetmemiş görünen Selene'yi daha ayrıntılı incelemek istiyorsanız aşağıdaki resimleri tıklayabilirsiniz…Yorumlar
  • bence ilk film süperdi, 2.si daha da süper olacak!Çünkü filmin en önemli etkeni kate Beckinsale yine baş rolde!bu kıza bırakın vampirliği her rol yakışıyor. Mesela Van Helsing teki çingene rolünde de süperdi.Zaten insan o filmleri sadece Kate olduğu için seyreder! O kız unbelieveble!!

  • eywallah yakışıo kıza vampirlik te ilk filmde neydi o vampirlerin hali. Vampirle görüşmeden beri daha adam akıllı vampirleri anlatan bi film izleyemedik neye elimizi atsak facia. Vampirler güzel insanlardır, güzel şarap içerler ve güzel yaşarlar ööle yaratık gibi değil. (Capolla nın dracula sı nı tenzih ediyorum tabii)

  • Kate BACKİNSALE'ye vampirlik yakışıyor. Underworld'u çok çok sevmiştim gerçi biraz eksikleri yok değildi ama 2. film sanırım bunları aştı, fotolarda sanki eski zamandasınız. Güzel bir atmosfer yakalamışlar...Sabırsızlıkla bekliyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir