5 Ağustos 2010 00:00

Yerli James Bond

“Geniş Aile”nin Cevahir’i Ufuk Özkan’ın gözü kara bir istihbaratçıyı canlandırdığı “Pak Panter” filminin çekimlerine başlandı.

Serinin ilk filmi
Pak Panter teşkilatında yaşanan aksiyonu konu alan ve seri haline getirilmesi planlanan “Pak Panter” filmi için start verildi. Fida Film-Arzu Film ortaklığı ile hayata geçirilen projenin senarist ve yönetmeni, “Maskeli Beşler” serisi, “Türkler Çıldırmış Olmalı” ve “Umut” gibi iyi gişe yapan filmlerde de imzası olan Murat Aslan...

Araçlar havaya uçacak
12 Kasım’da vizyona girmesi planlanan filmde, “Geniş aile”nin Cevahir’i Ufuk Özkan’ın yanı sıra Metin Zakoğlu, Sümer Tilmaç, Erdal Tosun, Doğa Rutkay, Şenay Akay, Mehmet Ali Erbil, Şafak Sezer ve Zeynep Aydemir rol alıyor. Aksiyonun hakkını vermek için iki TIR, iki de son model otomobilin havaya uçurulacağı filmin müziklerini ise ıskender Paydaş yapacak.


Filmden fotoğraflar için tıklayınız..

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir