21 Mayıs 2018 18:15

Yerli yapım Acı Tatlı Ekşi yeniden vizyona girecek

Bazı BKM filmleri yaz aylarında tekrar vizyon şansı buluyor2017'nin son günlerinde vizyonda izlediğimiz Buğra Gülsoy ile Özge Özpirinçci'nin başrolde yer aldığı Acı Tatlı Ekşi, çocukluk arkadaşları Duygu ile Murat'ın, üniversitede yeniden filizlenen aşkını konu alan bir romantik komediydi. Şubat 2018'in sonuna kadar vizyonda kalmayı başaran film, Arif V 216'nın gişe üstünlüğüne rağmen iyi bir hasılat yapmış, box office listelerinde ilk üçe kadar çıkmıştı.

Geçtiğimiz hafta Arif V 216'nın yeniden vizyona girmesinin üzerine, Acı Tatlı Ekşi'nin de 8 Haziran'da vizyona gireceği bilgisi geldi.


Sadece Acı Tatlı Ekşi de değil,Cebimdeki Yabancı, Yol Arkadaşım, ‘Düğüm Salonu, Deliha 2, Cici Babam ve Aile Arasında gibi halihazırda vizyona girmiş ve yüksek hasılat başarıları elde etmiş BKM filmleri yaz aylarında tekrardan vizyona giriyorlar. Bu filmleri izleyememiş olan seyircilere iyi haber olabilir fakat sinema salonu bulmakta zorlanan bağımsız yapımların işleri iyice zorlaşmış görünüyor, ne diyelim, gişeniz bol olsun.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir