3 Ekim 2003 12:02

Yeşilçam Nasıl Endüstri Olur?

Yeşilçam nasıl endüstri olur? sorusunun cevabı Antalya, Titanic Otel'de aranacak...

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle bu yıl 40.'sı düzenlenecek Antalya Altın Portakal Film Festivali, ilki 90 yılında Ankara'da yapılan Türk Sinema Kurultayı'nın ikincisine imza atıyor. 2. Türk Sinema Kurultayı'nda; 5 komisyon, 8 bildiri başlığı altında bildirilerini sunmaya hazırlanıyor...1-5 Ekim 2003 tarihleri arasında Titanic Hotel'de gerçekleştirilecek kurultaya, Kültür ve Turizm Bakanlığı temsilcileri, yapımcılar, yönetmenler, oyuncular, senaristler, akademisyenler, sinema eleştirmenleri, film festivali yöneticileri, sinema salonu sahipleri, ve sinema emekçileri katılacak. Bugün gerçekleştirilecek olan Bildiri Sunumları'nda konular şöyle sıralanıyor: "Film İthalat ve İşletmecilerinin Sorunları ve Çözüm Önerileri" (10:00-12:30), "Ortak Yapımlar" (14:00-17:00) ve "Sinema Emekçilerinin Sorunları ve Çözüm Yolları"
Yorumlar
  • bence sinemamızın tek çıkış yolu bu.gerek duyduğu ekonomik destekböyle sağlanır.çünkü iyi niyetli olmak tek başına yetmiyor.sürekliliği saglamak için kurumsallaşmak şart.

  • Bu soruna gecikmelide olsa bi cevap aramalarına sevindim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir