25 Mart 2011 01:00

Yeşilçam Ödülleri'ni onlar sunacak

28 Mart Pazartesi günü dördüncü kez sahiplerini bulacak olan Yeşilçam Ödülleri Ödül Töreni'ni Cansu Dere ve Halit Ergenç birlikte sunacak.

TÜRSAK Vakfı ve Beyoğlu Belediyesi’nin işbirliğiyle TURKCELL’in Ana Sponsorluğu’nda düzenlediği “Yeşilçam Ödülleri” bu yıl dördüncü kez sahiplerini buluyor. Geçtiğimiz yıl Meltem Cumbul’un sunduğu ödül törenini bu yıl ilk defa iki kişi sunacak. Büyük jürinin seçtiği ödül sahiplerini güzel oyuncu Cansu Dere ile 2’inci Yeşilçam Ödül Töreni'ni de sunmuş olan başarılı oyuncu Halit Ergenç birlikte açıklayacaklar.

4. Yeşilçam Ödülleri’nde bu yıl En İyi Film kategorisinde: Av Mevsimi, Çoğunluk, Eyvah Eyvah, Kavşak, Kosmos, Yahşi Batı, En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde: Demet Akbağ(Eyvah Eyvah), Demet Evgar(Yahşi Batı), Esme Madra(Çoğunluk), Sevinç Erbulak(Prensesin Uykusu), Türkü Turan(Kosmos), En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde ise Bartu Küçükçağlayan(Çoğunluk), Cem Yılmaz(Yahşi Batı), Güven Kıraç(Kavşak), Sermet Yeşil(Kosmos), Tansu Biçer(Beş Şehir) yarışıyor.

"En İyi Film", "En İyi Yönetmen", "En İyi Senaryo", "En İyi Görüntü Yönetmeni", "En İyi Müzik", "En İyi Kadın Oyuncu", "En İyi Erkek Oyuncu", "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu", "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu", "Genç Yetenek", “En İyi İlk Film" ve bu yıl yeni eklenen “En İyi Sanat Yönetmeni” ve “En İyi Kurgu” kategorilerinde verilecek ödül heykelciklerinin yanı sıra "En İyi Film"e 250.000 TL, "En İyi İlk Film"e 50.000 TL verilecek. Bu yıl ayrıca "En İyi Yönetmen" ödülü de 50.000 TL para ödülüyle desteklenecek.


CANSU DERE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Yorumlar
  • Mahsun kırmızıgül 'Bu ülkede taş devri filmleri prim yapıyor.' dediğinde bazılarının zoruna gitmişti.Allah aşkına adam haksızmı yaptığı filmler en az 3 milyon gişe yapıyor ama ısrarla göz ardı ediliyor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir