25 Eylül 2009 10:12

Yetenek Deneyi mi?

İnanılmaz kadro: Adrien Brody, Forest Whitaker ve Elijah Wood, Deney filminde buluştu...

Deney, bilim adına bir oyun olarak başlar. 20 adam; iki hafta; 4000 Mark para uğruna bir oyun oynarlar. Oyun yapay olarak oluşturulmuş bir hapishanede insanın saldırgan davranışlarının araştırılmasıdır. Kült Alman filmi Deney'i (Das Experiment) hatırladınız mı? Bu ilginç film Amerikalılar tarafından yeniden çekiliyor.Paul Scheuring'in yöneteceği filmde, Adrien Brody, Forest Whitaker ve Elijah Wood gibi sıkı oyuncular var. Yapım şirketinin bu projeye çok güvendiğini anlamak zor değil.
Yorumlar
  • "Deney" gerçekten cok güzel bir yapım,tekrardan izlemek büyük keyif olacaktır..

  • Hollywood yine senaryo çalmaya devam ediyor :) Film bir alman yapımı.Bknz - Das experment

  • ooooo oo yönetmen Paul Scheuring oldugu için bu film kötü olsa bile tutar.hadi yine hiç bişi olmadı o sıkı oyuncular için bile izlenir:D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir