25 Eylül 2009 10:12

Yetkin Usta!

Usta adını taşıyan yerli filmin çekimlerine Eskişehir'de başlandı...

Yönetmenliğini Bahadır Karataş ve Mete Özok'un yaptığı Usta filminde, Yetkin Dikinciler, Fadik Sevin Atasoy, Şevket Çoruh ve Hasibe Eren gibi tanıdık isimler var. Hayali, uçak yapmak olan bir ustayı canlandıran Yetkin Dikinciler, ustanın çabaları ve tutkuları aracılığıyla hikayenin geçtiği coğrafya ve döneme de tanıklık eden bir film çektiklerini ve yönetmenler, Anadolu Üniversitesi mezunu oldukları için Eskişehir'de çekim yapmaya karar verdiklerini söylüyor. Çekimleri 3 ay sürecek olan filmin yıl sonunda gösterime girmesi planlanıyor.
Yorumlar
  • eskişehirde üniversitelerden birinde yada devletin haacılık uçuş klübü ve model uçak atölyesi vardı galiba ordan yararlancaklar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir