25 Mayıs 2005 09:22

Yıldız Savaşları -1!

Fox dolarların Lucas Jedi'lerin peşinde

Tüm Yıldız Savaşları fanları, serinin Sith'in İntikamı ile beyazperde yolculuğunu tamamladığını düşünüp sinema salonlarını doldururken Cinescape'ten inanılması güç bir haber geldi. George Lucas yedinci filmi mi düşünüyor?Cinescape'in bildirdiğine gore Lucas'a yakın ancak adı saklı tutulan kaynak, ünlü yönetmenin bu sefer de Bölüm I- Gizli Tehlike'nin de öncesine gitmeyi planladığını anlatmış.Dedikoduya bakılırsa Lucas bu sefer Anakin'in doğuşunun 88 yıl öncesine gidecek ve Jedi Konseyine odaklanacak. Kısacası dedikodular doğru çıkar ve Lucas yedinci filme soyunursa bu sefer Yoda'yı başrolde seyredeceğiz.Yıldız Savaşları'nın yapımcısı 20th Century Fox'un yedinci filme şimdiden yeşil ışık yaktığı söyleniyor. Ne de olsa Sith'in İntikamı'ndan sadece dört günde 303 milyon dolar kazandılar.
Yorumlar
  • 4. 5. ve 6. bölümlerin yeniden çekilmesini bende yürekten istedim doğrusu. Asla bitmesini istemediğim hep yeni bir bölümünü seyretmenin heyecanını duymak istediğim bir efsane Yıldız Savaşları... seyretmeyi bırakın sahneleri düşünmek bile tüylerimi diken diken yapıyor heyecanlandırıyor beni. Sith'in İntikamı'ndan çıkarken hayııııııır bitemez diye haykırmak istedim. Film tamamen kapatılana kadar koltukta kalakaldım. devamı olsamı iyi olmasamı bilemem ama bu efsane zaten bir kaç kuşağı anlatıyor ve bir kaç kuşağı daha kaldırır bence. Zaten George Lucas yaptıktan sonra ölene kadar her yıl yeni bir tane çıksa izlerim. bu efsane anlatılmıyor arkadaşlar ancak yaşanıyor. Yaşayan şanslılardan olmak çok güzel, muhteşem :))))

  • valla ben sithin intikamından çıkarken nerdeyse ağlıcaktım sırf bi daha star wars heyecanını atmosferini yaşayamıcaz die ama şimdi daha sakin düşünüyorum ve kesinlikle hayır diorum. olması gerektiği gibi bitti bundan sonra eklenen herşey tamamen maddi amaçla yapılır...bu arada filmi çok beğendiğimi de belirtmeden geçmeyeyim:)

  • valla onların ne kadar kazandıkları umurumda değil.isterlerse 55 tane star wars yapsınlar hepsine hiç sıkılmadan giderim.

  • eğer ki yapılan her 6 film kadar muhteşem olabilecekse ki lucas bunu bence yapabilir, harika bir yedinci film olabilir. ancak bunun bir sonu olmalı artık. tamam sith'in intikamı'ndan çıkarken insanın içi artık bir daha onları göremeyeceğiz diye buruluyorsa da bence en fazla yedinci film ile bitmeli. yoksa onun öncesi, daha öncesi, hatta onun da öncesi derken filmlerin başlamasında kullanılan "çok çok zaman önce çok çok uzak galaksilerde" repliği sadece "çok çok uzak galaksileride dün...." şeklinde değişmek zorunda kalacak. herşeyin tadında kalması en uygunu bence.

  • isteyen izlemeyebilir ama bence bu 6 bölümün arasına en az bir o kadar daha bölüm sığdırılabilir. sadece bir olaya odaklanan bir film değil çünkü en az birkaç kuşaklık bir yaşam öyküsü. ve bu uzun yaşam diliminden bir o kadar daha hikaye çıkarmak bence mümkün. keşke 4. 5. ve 6. bölümler de 2000li yıllarda çekilseydi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir