25 Eylül 2009 10:12

Yıldızlar Geçidi!

Safa Önal'ın yönettiği Hicran Sokağı yıldızları buluşturan oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor...

Safa Önal'ın yönettiği ve Ahu Türkpençe, Arda Esen, Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Cüneyt Arkın, Selda Alkor, Selma Güneri, Müjdat Gezen, Ayla Algan, Rutkay Aziz, Haldun Dormen, Bülent Kayabaş, Pelin Batu, Umut Sezgin, Tanju Gürsü, Engin Çağlar, Nilüfer Aydan, Nurhan Nur, Süleyman Turan, Yusuf Sezgin, Ezel Akay, Özlem Savaş, Yüksel Aksu, Yeliz Doğramacılar, Gülsen Tuncer, Sezer Sezin, Kemal İnci, Ali Tutal, Prof. Orhan Kural, Alp Derilgen, Kerem Atabeyoğlu ve Göksu Duman'ın oynadığı Hicran Sokağı, 14 Aralık 2007'de Özen Film dağıtımıyla Safa Önal tarafından vizyona çıkarılıyor. Yapım, bir Boğaziçi semtinde yaşayan, orta kazançlı ya da yoksul; ama hep ümitli, birbirini seven, öfkelerde ve kavgalarda bile ölçülü insanların hikâyesini anlatıyor.
Yorumlar
  • Bir formül filmi olduğu nasıl da belli... Ver parayı starlara doldur filme, geriye bir şey kalmasın. Yaratıcılık neresinde bunun?

  • etkileyici kadro izleyici ile buluşuyor,izlenmeli derim.

  • Pelin Batu yu gormek sevindirici.

  • şimdiden içimi ısıttı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir