23 Mart 2007 16:09

Yıldızlararası Paslaşma

Batman senaristinden yeni Spielberg bilim kurgusu Interstellar...

Steven Spielberg, en son Tenten projesiyle Haber bölümümüze konuk olmuştu. Yönetmen, merakla beklenen projesini ancak 2009 yılında izleyici ile buluşturabilecek.Önümüzdeki dönem el atacağı bir başka proje ise, eski Spielberg'ü özleyenleri fazlasıyla ilgilendiriyor. Yönetmen, Interstellar adını taşıyacak bir bilim kurgu projesi çekmeyi düşünüyor. Filmin senaryosu Chris Nolan'ın senaryolarına imza atan Jonah Nolan tarafından yazılacak.Filmin öyküsü, zaman makinesi konusunda uzman kabul edilen Kip S. Thorne'un teorilerinden yola çıkılarak yazılacak. Bilim adamı, zamanda yolculuk yapmayı sağlayabilecek "wormhole"lar (kurt delikleri) üzerine yaptığı araştırmalarla dikkat çekmişti.
Yorumlar
  • Tam da Steven Spielberg'lük bir proje gibi Interstellar.Ama filmi izlemek için daha çok var.Ne yapalım bekleyeceğiz artık.En azından o zamana kadar İndian 4 ve Lincoln gibi iki Spielberg filmi daha var.

  • Merakla bekliyoruz...

  • Bu tarz filmler gerçekten çok güzel oluor merakla bekliorum...

  • Böle filmleri özlemiştim doğrusu.

  • tabii bu wormhole olayını Stargate sg-1 izleyenler çok yi bilir :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir