19 Ekim 2005 14:36

Yıldızlarda Çizgi Savaşlar

30 yıllık efsane yıldönümüne sıkı hazırlanıyor

Yıldız Savaşları efsanesi 2007'de 30. yıldönümünü kutlamaya sıkı hazırlanıyor… Beyazperde macerası Sith'in İntikamı ile sona ermiş gibi gözükse de Lucas Film yola TV'de devam etmeye kararlı. Variety'nin haberine göre Yıldız Savaşları bir dizinin yanında animasyonuyla da 30. yıla hazırlanacak.George Lucas'ın 2007 için bir TV dizisi yapacağını duyurmasının üzerinden bir yıl geçti. Ancak Hollywood'tan gelen haberler dizinin yeterli olmadığını gösteriyor. Lucas Film'in başkanı Howard Roffman yaptığı açıklamada 30. yıl için bir de çizgi dizi hazırladıklarını duyurdu.Görülen o ki Yıldız Savaşları fanları için 2007'e kadar vakit kolay kolay geçmeyecek. Beyazperde.com'u tıklamaya devan edin Yıldız Savaşları'ndaki gelişmeleri kaçırmayın.
Yorumlar
  • inanmıyorum sabırsızlıkla bekleyeceğim

  • Tv dizisi Episode 3-4 arası dönemi anlatacak. İmparatorluğun yükselerek galaksi üzerindeki hakimiyetini arttırışı ve imparatorluk düzenine karşı asilerin ortaya çıkışı işlenecek. Büyük ihtimalle İmparator Palpatine, Darth Vader, Bail Organa gibi ünlü karakterleri tv dizisinde göreceğiz, belki Luke, Leia, Han Solo'nun da Episode 4 öncesi daha genç versiyonları gözükebilir. Animasyon serisi ise Episode 2-3 arası Klon Savaşlarını anlatacak. Zaten Clone Wars adlı animasyon seri yapılmıştı, fakat yeni yapılacak olanı büyük ihtimalle konuları çok daha detaylı işleyen ve çok daha kaliteli animasyonlar içeren bir seri olacak.

  • sinema tarihinin en iyi serilerinden birine yakışır merakla beklenir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir