25 Haziran 2006 15:26

Yıldızları Olmasa Da Parlıyorlar

Şöhretler Kaldırımı'nın büyük ayıbı

Eğlence dünyasına adım atan her sanatçının hayallerinden biri yıldızının ve adının Los Angeles'taki ünlü Walk of Fame'de (Şöhretler Bulvarı) parlamasıdır.Hayranı olduğumuz pek çok yıldızın adının bu kaldırımda yer aldığını düşünürüz ancak ne kadar yanıldığımızı kaldırıma eklenecek yeni isimleri duyunca anladık.Şöhretler Kaldırımı'ndan sorumlu olan komite yaptığı bir açıklamayla 2007'de kaldırıma yıldızları eklenecek şöhretleri duyurdu. Michelle Pfeiffer, Michael Caine, Matt Damon, Jamie Foxx ve ünlü yönetmen Robert Altman'ın yıldızlarının henüz parlamadığını da bu şekilde öğrenmiş olduk.Ünlü yıldızların isimleri sinema dünyasından Lauren Schuler Donner ve John Goodman'la beraber 2007'de kaldırımdaki yerini alacak. Meraklılarına söylemeden geçmeyelim; müzik dünyasının devi The Doors'un ve 24'ün starı Kiefer Sutherland'in de adı 2007'de şöhretlerin yanına ekleniyor.
Yorumlar
  • OOO şok oldum robert altman'ın yıldızı yeni mi parlayacak, şaka olmasını istiyorum. Çok yazık hadi genc yıldızların yeni katılmasını anladıkta robert altman yani bilemiyorum...

  • The Doors'u koycaklarmış sevindim,ailecek severiz dinleriz:))

  • o değilde o yıldızların üstüne basınca insanın içi sızlar be arakadaşım :)) anaa ben şimdi "yok edici arnie" nin üstüne bastım eyvahh :))

  • ewet, çok saçma :(

  • Çok saçma yaa!hele bu kaldırımda Michelle Pfeiffer ın isminin olmaması ise cidden komik...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir