28 Mayıs 2007 08:47

Yıldızları Taşıdılar!

Hollywood yıldızlarının ayakları ve ayakkabıları...

İtalyan ayakkabı ustalarının Hollywood yıldızları için tasarladığı ayakkabılar, 05-15 Haziran 2007 tarihleri arasında "Levent, Yapı Kredi Plaza, D Blok, Fuaye"de Yıldızlar Arasında Gezinti adlı sergide tanıtılıyor. Sergide son on yılda çekilen filmlerden seçmeler, bu filmlerin başrol oyuncuları için tasarlanmış ve filmlerde kullanılmış ayakkabılar yer alıyor. Sergi "İtalyan Ticaret Merkezi" ile "İtalyan Ayakkabıcılar Derneği ANCI"nin işbirliğiyle gezici olacak şekilde hazırlandı. Sergilenen 24 çift ayakkabı arasında Büyük İskender (Angelina Jolie), Miss Potter (Renee Zellweger), Titanik (Kate Winslet) adlı filmlerde giyilen ayakkabılar var.Bu arada Nicole Kidman gibi yıldızların ayaklarını merak edenleri ise, dev boy heykellerinin yer aldığı, son derece çarpıcı Public Page 48,49,51(Wang Du) sergisine davet ediyoruz. Akbank Sanat'ın sergisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!
Yorumlar
  • değişik bir sergi ama gereksiz görüpte neolcak????:S

  • bence enteresan ve yaratıcı bir fikir olmus nede olsa coğu filmde farketmiyoruz ne giydiklerini sergide görenler aa hakikaten güzel bulmuslar diyebilir ben görmek isterdim

  • anlamsız bir sergi ...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir