3 Ocak 2005 15:50

Yılın Adamı Yine Johnny Depp

20 milyon seyirci Karayip ekibini yıldızlaştırdı

2005'e saatler kala, her sektörde olduğu gibi sinema dünyasında da yılın genel bir değerlendirilmesi yapılıyor. Ama bu sefer konuşanlar izleyiciler oldu. IMDb'nin her hafta yayınladığı STARmeter'da yıl sonu galibi Johnny Depp oldu. Box Office ya da performanslara bağlı olmadan sadece sinemaseverlerin kullandığı oylarla belirlenen yıldız listesi için bu yıl tam tamına 20 milyon kişi oy kullandı. Birinciliği bu yıl da bırakmamaya niyetli olan Depp'i, büyük bir sürpriz yaparak yeni yetme oyuncu Lindsay Lohan izledi. Üçüncü isim ise Depp'le beraber Karayip Korsanları'nda baş rol paylaşan Orlando Bloom ve hemen peşinden yine aynı ekipten Keira Knightly geliyor. İlk beşin son yıldızı ise sürekli yılın en seksi kadını ilan edilen Angelina Jolie.Uzun yılladır zirvede dolaşan Brad Pitt ise bu yılın favorileri içinde olmasa da yakın takibe devam ederek altıncı sırasını koruyor. Listenin sürprizlerinden bir diğeri ise Harry Potter'ın genç yıldızlarından Emma Watson'ın hatırı sayılır bir çok ablasını ardında bırakması. 13. sırada olan genç oyuncu, Nicole Kidman, Halle Berry ve Charlize Theron gibi pek çok güzel ve Oscarlı oyuncuyu en azından hayran sayısıyla şimdilik geçti. Oyunculuğu hala tartışılan milyoner güzel Paris Hilton'sa 10. sırada kendine sağlam bir yer edinerek yetenekle hayran kitlesi arasında çok fazla bağ olamayabileceğini bir kez daha gösterdi. 25 kişilik star listesinin son sırasındaki ünlümüzse, her ne yaparsa yapsın kendine bağlı izleyicilerden oy almaya devam etmiş gibi duruyor. Kill Bill'le iki kez daha ortalığı karıştıran Quentin Tarantino maalesef 2004'ü son sırada tamamladı.
Yorumlar
  • Bir aktör yakışıklı olabilir!(bkz:Brad Pitt)Karizmatik olabilir!(bkz: Matt Damon)Çekici olabilir!(bkz: Keanu Reeves) İyi bir oyuncu olabilir,soluksuz izlenebilir!(bkz: Robert De Niro) Her filmini izlerim,asla kaçırmam diyebilirsin!(bkz.George Clooney) Her rolü oynayabilir pekala diyebilirsin! (bkz:Jim Carrey) Bazı filmlerdeki bazı rollerle zihnine kazınabilir,adı geçyasaklı kelimece takdir edebilirsin!(bkz: Tobey Maguire)Ama bir aktör bunların hepsi birden olursa adı Johnny deep olur!

  • ne yıldan bahsediyorlarsa o herzaman bizim adamımız

  • evdekilerden onay aldım olur ya jonnı benı ıstemeye gelırse yaş farkını sorun etmıycekler e artık gel yahuu!!! bu adam bela elalemın kızlarının aklını başından alıyo :-( üfffff

  • daha ne denirki:)

  • Johnny Depp'e benzemem büyük şans o zaman en yakın zamanda tvye çıkmam gerekiyor :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir