25 Eylül 2009 10:12

Yılın En İyi Filmleri

İngiliz sinema dergisi Sight & Sound sinema eleştirmenlerine yılın filmlerini sordu...

2007 yılı sona ererken, yılın en iyi filmlerini belirleyen listeler de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Ünlü İngiliz sinema dergisi Sight & Sound her sene olduğu gibi dünyanın farklı köşelerinden sinema eleştirmenlerine yılın filmlerini sordu ve ortaya önemli bir liste çıktı.Henüz izleme imkanı bulamadığımız 4 Months, 3 Weeks and 2 Days, sinema eleştirmenlerinin ortak favorisi olarak listenin en üstüne yerleşti. Sight & Sound'ın hazırladığı listeleri pdf formatında incelemek için hemen tıklayın!
Yorumlar
  • 4 Months, 3 Weeks and 2 Days filmini oldukca merak ediyorum ama okudugum ve gordugum kadariyla gercekten basarili film.

  • Dergi bazı kitapçılarda bulunabiliyor. Seçilen filmlerin bir bölümü Türkiye'de vizyona girdi, bazıları ise festivallerde gösterildi.

  • bu dergi acaba ülkemizde yayınlanıyormu?Sözü geçen filimleri izleyemedim gösterimde yoktu.

  • 4 Months,3 Weeks and 2 Days yerinde bir seçim..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir