13 Kasım 2006 12:16

Yılın Keşfi

Babam ve Oğlum'un müziklerine özel bir ödül...

Çağan Irmak imzalı Babam ve Oğlum filminin müzikleriyle 2006 Dünya Soundtrack Ödülleri'ne aday olduğunu daha önce bildirmiştik. Filmin müziklerine imza atan Evanthia Reboutsika, "Yılın Keşfi" ödülünü almaya hak kazandı!Alberto Iglesias, Arka Bahçe ile hem "En İyi Orijinal Soundtrack", hem de "En İyi Besteci" dallarındaki ödülleri aldı. Gustavo Santaolalla ise Brokeback Dağı için yaptığı müziklerle "Halk Ödülü"nün sahibi oldu. Bu arada, Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali tarafından verilecek olan "Muhsin Ertuğrul Umut Ödülü" için Çağan Irmak'ın seçildiğini ekleyelim.
Yorumlar
  • Bu filmin müzikleri insanı o anı yaşatır kadardı.

  • Bizim burda gurulanacağımız bir durum yok babam ve oğlumun müziklerini yapan kadın yunanlı sanatcı. Keşke türk müzisyenin adını duysaydık o törende. Alberto ıglesisas the constant gardenerle çok güzel besteler yaptı oscarı kaçırdı ama burda ödüle kavuştu. Brokeback mountain de hakkını yememek lazım cok iyi bir soundtrack albümüne sahip hala dinliyorum...

  • segem ve hulkia sizleri tebrik ederim bu yorumlarınız için

  • film konu ve sanatsal anlamda ,küçük bütçesine ramen iyi bir yapıttır.ülkemizin 80 yıllarındaki yaşamış olduğu zorlukları ve çalkantıları yalın bir dille anlatan son yıllarda yapılan ender güzel filmlerden bir tanesidir.Ayrıca ülkemizdeki aile ilişkilerinide değinen ve bunları duygusal anlatımla sunan bir film olan babam ve oğlum bence bu ödülü sonuna kadar hak etmiştir

  • broke back müziklerine güzel diyen insanları kınoyorum atık yeter ya bırakın şu amerikan sevdasını görmüyormusunuz babam ve oğlumun başarısı en sonunda insanlar bir şeylere değer vermye başladı hala broke bak müzeiklerini insanlar savunuyorum türkiyenin sinema dalında bir başarısı ve yani afişinde yönetmen bir türk bu bizim için önemli ve buna çamur atmayın ayakta alkışlayın.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir