6 Haziran 2016 09:38

Yıllar sonra aynı filmdeler

Haluk Bilginer ve Memet Ali Alabora tekrar birlikte kamera karşısına geçiyor.

Ezel Akay'ın yönettiği 2009 yapımı 7 Kocalı Hürmüz filminde rol arkadaşı olan Memet Ali Alabora ve Haluk Bilginer, İngiltere merkezli bir film projesi için tekrar bir araya geliyor.

Tiyatro ve sinemada uzun yıllar boyunca güçlü oyunculuklar ortaya koyan Memet Ali Alabora ve Haluk Bilginer'in yeni projesi, 2004 yapımı Exorcist: The Beginning'ten tanıdığımız ünlü oyuncu Alan Ford ve Home for Christmas filminden Matt Beveridge'i de kadrosunda barındırıyor.

Louis Lagayette'nin altıncı yönetmenlik deneyimi olan Trendy, çeşitli ülkelerden oyuncularıyla dikkat çekiyor. Lagayette, filmin hem yapımcılığını hem de yönetmenliğini üstlenmiş. Kendisinin ilk uzun metrajı olan Trendy, şimdiden büyük bir merakla bekleniyor. Genç yönetmen, Guardians of Galaxy'de ve Thor: Karanlık Dünya'da stajyer olarak yer alıp bu önemli yapımları özgeçmişine katmış.
Filmin konusuyla ve ilgili henüz açıklama yapılmadı ve vizyon tarihi de bilinmiyor.Haluk Bilginer iki hafta içerisinde İngiltere'ye giderek çekimlere katılacak. Memet Ali Alabora ise hali hazırda İngiltere'de ve İngiliz vatandaşlığı almış durumda.

Yorumlar
  • DEMEKKİ GEZİ OLAYLARINDA M.ALİ ALABORA HAKKINDA SÖYLENENLER DOĞRUYMUŞ BİRİLERİNİN PİYONU OLDUĞU VE ÜLKEYİ KARIŞTIRMAK İÇİN GÖREVLENDİRİLDİĞİ DOĞRUYMUŞ DEMEK, VE BUNUN KARŞILIĞINI ALMIŞ ZATEN İNGİLİZ VATANDAŞLIĞI ALLAH BİLİR KRALİYET AİLESİNİN ELİNDEN ALMIŞTIR.VATAN HAİNİ OALCAĞIMA ÜLKEMDE AÇ KALIRIM DAHA İYİ

  • Neden İngiltere gibi Emperyalist bir ülke ? Emperyalizme ve Faşizme karşı Mücadeleye Ömrünü adamış Devrimcilere bu hiç yakışırmı, Nedense bizim ülkemizdeki Aferist Devrimciler öteden beri burada götleri sıkıştığı zaman Emperyalist efendilerinin ülkelerine kaçıyorlar, bir tek gerçek Devrimci Komünist tanırım oda Komünist Rusya'ya kaçan NAZIM Yoldaş.

  • Vatan haini sonun da çıkmış ortaya ... Sen de birgün Türk milletine hesap vereceksin soyadın gibi alabora olacaksın.

  • bİR ADAMA DURUP DURURKEN İNGİLİZ VATANDAŞLIĞI VERMEZLER

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir