11 Mart 2010 12:45

Yılmaz Duru'yu Kaybettik!

Ünlü yönetmen, senarist ve oyuncu Duru, vefat etti.

Sinemamızın ünlü yönetmen, senarist, müzik direktörü, yapımcı ve oyuncusu Yılmaz Duru 1 Mart 2010 Pazartesi günü, 77 yaşında hayata veda etti.1933 yılında Adana'da doğan Yılmaz Duru'nun yönettiği filmlerden bazıları:İnce Memed VurulduDövüşe Dövüşe ÖldülerZalimlerErkekler AğlamazDuru'nun rol aldığı filmlerden bazıları:ÇeteŞeyh Ahmed'in GözdesiBeni Şafakta VurdularHancıÖlmek İstiyorumGecelerin HakimiAcı ZaferDünya Kadınla Güzel Merhuma tanrıdan rahmet, kederli ailesine ve sevdiklerine sabırlar dileriz.
Yorumlar
  • Allah Rahmet eylesin..sessiz sedasız gidiyorsun be abi..değerini ancak bizim çocuklarımız anlayacaklar.. çünkü onlara seni de bizler anlatacağız..bizlere kazandırdığın kimlik için ve kültür dünyamıza armağan ettiğin tüm filmlerin için binlerce teşekkür..mekanın cennet olsun. seni de en güzel yarınlarımızda çocuklarımızla anacağız..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir