25 Eylül 2009 10:12

Yine Bir Vegas Hikayesi

Las Vegas'ta yaşanan, Las Vegas'ta kalmıyor!

Aşka Davet (Shall We Dance), Tesadüf (Serendipity), Hannah Montana: The Movie gibi filmlerin yönetmeni Peter Chelsom, 4 yaşlı adamın Las Vegas maceraları ile ilgili maceralarını çekecek. Filmin adıysa Last Vegas (Son Vegas) olacak.Hikaye, yakın zamanda büyük ses getiren Felekten Bir Gece'yi (The Hangover) hatırlatsa da, 4 ruhu genç adamın maceralarının nasıl şekilleneceğini merakla bekliyoruz.
Yorumlar
  • Vegastan adam gibi film çıkmıyor. Felekten Bir Gece, Vegasta olan Vegasta Kalır cidden ruhsuz filmlerdi.Elveda Las Vegası bile beğendiğim söylenemez, ki birçokları için fetiş bir filmdir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir