2 Aralık 2005 13:15

Yine Düş Dünyalarında

Magee'den vampir öyküleri

Düşler Ülkesi'nin senaristi David Magee, Elizabeth Kostova'nın çok satan romanı The Historian'ı beyazperdeye uyarlayacak. The Hollywood Reporter'ın haberine göre Sony Pictures kitabın film hakları için 1.5 milyon dolar ödemiş.Kostova'nın ilk romanı olan 665 sayfalık The Historian'da babasını aramak için Avrupa'ya giden ancak yolculuk esnasında kaybolan genç bir kadının yaşadıkları anlatılıyor. Ancak kayıp olduğu zannedilen genç kız, yıkılmış şatolarda vampirlerle savaşmaya başlıyor.
Yorumlar
  • vampirli filmler her zaman aksiyon içerikli olur ama aksiyon,şiddeti bol olan filmleri çekmek bi hayli zordur. farklı kavramlar vardır film içinde bunu anlamak zor değildir aslında tema sıradan olmamalı. yani olağan bi vampir filmi olursa sıradan olur. ama farklı kavramlar öğeler içeren bi film olursa eywallah.bekleyip göreceğiz bakalım.

  • işin içinde vampirler varsa bu film güzel olcak demektir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir