25 Eylül 2009 10:12

Yine Efsaneyim!

Yönetmen Francis Lawrence'a göre Ben Efsaneyim'e kardeş gelebilir...

Geçtiğimiz günlerde San Diago'da gerçekleştirilen Comic Con fuarında gelecek projelerinin tanıtımını yapan yapımcı ve yönetmenler henüz fikir aşamasındaki diğer projelerle ilgili de bilgi vermekten kaçınmadılar. Yönetmen Francis Lawrence, Ben Efsaneyim için filmden öncesini anlatacak olan bir başlangıç filmini yapabileceklerini belirtti. İlk filmin dünya çapında 580 milyon dolar hasılat yapması ve Hancock'un gelirinin 380 milyon dolara ulaşması sonrasında Will Smith'in Dr. Robert Neville rolüne geri dönmesinin filme yeşil ışık yakılması için yeterli olacağını açıkladı. Filmle ilgili gelişmeler için Beyazperde'yi takip etmeye devam edin...
Yorumlar
  • günümüzde filimler hızlı tüketiliyor,buda kaliteyi bozuyor eskiye oranla.Çağın getirdiği acı sonuç.

  • Ben Efsaneyim ummadığım bir şekilde kaliteli,derinlikli ve ağır başlı bir bilim kurgu filmiydi.(Komedi ağırlıklı oynayan Will Smithe rağmen.)Fakat bu filmin sırf gişe amaçlı devamının çekilmesine karşıyım.Bilim kurgu sineması yapımcıların para basma makinesi değil,toplumsal,felsefi ve politik içerikli ürünler verilen saygın bir tür olmalıdır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir