29 Ağustos 2005 13:28

Yine Kan Yine Revan

Wan'ın mirası korunuyor

James Wan'ın ilk yönetmenlik denemesi Testere beklenenden büyük bir başarı sergileyince Lions Gate'in ikinci film için kolları sıvadığını duyurmuştuk. Darren Lynn Bousman'ın yönetmen koltuğunu devraldığı ikinci filmden gelen yeni görüntüler Wan'ın mirasının korunduğunu gösteriyor.Klipleri ve kısa filmleriyle tanınan Bousman için yeni senaryoya da el atan Leigh Whannell bu sefer hikayeyi biraz kalabalıklaştırmış. İlk film, birbirini tanımayan iki kişinin aynı odada uyanması ile başlayan dehşeti gözler önüne seriyordu. Testere 2'de ise o güne kadar karşılaşmamış sekiz kişi aynı dehşet oyununun parçası oluyor.Yorumlar
  • kan;korku filmlerinde her zaman kullanılmıştır ancak neredeyse hep hüsran olmuştur.ancak saw bu genellemeye uymayan nadir filmlerden.

  • valla bence çok güzel bi film olmuş kan fln iyi bi filmdi başka filmler gibi ölümleri abartmanında ötesinde saçma sapan hattta insanı güldürecek bi biçmde diiil gayet güzel.

  • ilk filme kurban sayısı 2 ydi.Bence testere nin kurban sayısını hayli bi yükseltmesi iyi olmuş.8 kişi az değil,bakalım bizi neler bekleyecek..??

  • testereye de bu yakışır:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir