5 Ocak 2005 18:16

Yine Mi Bond? James Bond?

Brosnan'ın vedası 2006'ya kaldı

Pierce Brosnan'ın Bond serisini bıraktığını duyuralı uzun zaman oldu. Ünlü aktörün yerine yeni Bond olmaya aday bir sürü oyuncunun ismini de sürekli aktardık. Ancak, kim yeni 007 olacak derken Brosnan'ın son kez seriye dönebileceği konuşulmaya başlandı.James Bond International Fan Club'ın gazetesinde Brosnan'ın bir kez daha Bond olabilmesi için görüşmelerin başladığına dair haberler çıktı. Gazete adına açıklama yapan David Black ''Tüm medyanın Pierce'ın bir daha Bond olmayacağına dair haberler yayınlandığını ve bizzat kendisinin artık bu seriyle işim bitti dediğini biliyorum. Ancak duyduğumuz dedikodulara göre diğer adaylarla görüşmeler şimdilik durdurulmuş ve Brosnan, Bond 21'de son kez rol alabilirmiş'' dedi.Aslında ünlü aktörün yaptığı tüm açıklamalara rağmen Hollywood kulislerinde Bond serisinden gönüllü olarak ayrılmadığı konuşuluyordu. Dedikodulara bakılırsa Brosnan'ı 007'likten emekli eden filmin yapımcılarıydı çünkü sinema tarihinin en ünlü ajanı için daha yeni bir yüze ve dinamik bir oyuncuya ihtiyaçları olduğunu söylüyorlardı. Yine de bu son gelişme Brosnan'ın şansını tamamen yitirmediğini ve bir kez daha Bond olarak izleyici karşısına çıkabileceğini gösteriyor.Bond 21'i, Neal Purvis ve Robert Wade'in senaryosundan Goldeneye'ın yönetmeni Martin Campbell'in çekeceğini daha önce duyurmuştuk. Hatta yönetmen, teknolojisi bol aksiyonlara son verip eski Bond filmleri tadında bir yapıma soyunacağını da söylemişti. Pierce Brosnan, Campbell'in yeniden yeni Bond'u olacak mı beraber göreceğiz. Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin tüm gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun.
Yorumlar
  • keşke bir kez daha olsaydı bond çünkü bence coonery den sonra bu rolü en iyi yapan o.

  • bu haberin doğru olduğunu umarım. pierce brosnan ı bi kez daha bond olrak izlemeyi çok istiyorum

  • filmi çekmeyecekler galiba. brosnan oynayacana ben oynayayım daha ii yok ille oynıyaca diosa film kalsa da olur.

  • Bu filmin sonu yok galiba...Milyon dolarları bo$una bu filme harcamasınlar bence...Nedir bu kadar uzatmalarının alemi...???Yazık...sadece yazık...!!!

  • Aslında yeni bir yüz yerine 20.film keşke final olsaydı bu daha nereye kadar sürecek?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir